Setkání lídrů českého stavebnictví 2014/H2

ceec logo 2013 transparent

06.10.2014

Přinášíme vám pozvánku na blížící se Setkání lídrů českého stavebnictví 2014/H2, které se koná 25. listopadu v České národní bance v Praze.  

Tradiční a největší diskuze o stavu a vývoji sektoru s více jak 400 řediteli stavebních společností se zúčastní klíčoví představitelé veřejného sektoru – ministr financí Andrej Babiš, ministr dopravy Antonín Prachař a rovněž zástupci dalších ministerstev. Diskuse se dále zúčastní guvernér České národní banky Miroslav Singer, krajské investory bude zastupovat hejtman Olomouckého kraje a předseda Komise Rady AKČR Jiří Rozbořil. Účast potvrdili rovněž privátní investoři a další významné osobnosti českého stavebnictví – celý program naleznete v níže přiložené pozvánce.  

Účast je pro ředitele a členy vedení stavebních, developerských a projektových společností bezplatná, je však nutná rychlá registrace vzhledem k již tradičně velkému zájmu. Pokud máte o účast zájem, zaregistrujte se prosím na této emailové adrese: konference@ceec.eu, pro potvrzení bezplatné rezervace.  

Jako aktualitu pro vás také níže přikládáme nejnovější Kvartální analýzu českého stavebnictví Q3/2014.

 

Ke stažení

 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.