Golfový turnaj PINK BUBBLE

IMG 8782

01.05.2014

Společnost Styrotrade, a.s. je dlouhodobým partnerem a podporovatelem nadace Pink Bubble, logicky jsme proto nemohli chybět u charitativního turnaje Pink Bubble Charity Golf 2013, který se uskutečnil 3. října 2013 na hřišti Beroun Golf Resortu.

Kompletní výtěžek z tohoto turnaje bude použit k zajištění ozdravných aktivit pro onkologicky nemocné pacienty. Během letošního druhého ročníku tohoto golfového turnaje se organizátorům podařilo vybrat částku 521.000 Kč.

Turnaj byl slavnostně zahájen v 9.15 hodin. Vyhlášeny byly tři nejlepší flighty, absolutní vítěz na rány brutto, nearest-the-pin a longest drive. Veškeré ceny pro vítěze byly zajištěny sponzorsky, stejně tak lidé, kteří organizaci turnaje zajišťují, tak činí bez nároku na odměnu.

Nadační fond Pink Bubble se snaží pomáhat onkologicky nemocným mladým lidem. Ve čtvrtek 3. října nadace pořádala dobročinný golfový turnaj, jehož výtěžek putuje na zajištění ozdravných aktivit. Turnaj navíc ozdobila účast několika známých (nejen) sportovních osobností.


 
 
 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.