Fasádní styro EPS + styro sítě + styro zátky

Prodejní akce Fasádní styro EPS + styro sítě + styrozátky 2014 final

03.08.2014

Nenechte si ujít akční nabídku probíhající od 1.8. 2014 do 30.9. 2014. Pokud splníte podmínky (min. odběr 50 m3), můžete získat ZDARMA ochranou styro síť na lešení o rozměru  2,5m x 14m a 400ks styro zátek.

Ochranné sítě

Mnohým se může zdát používání sítí často zbytečné, je ale zcela nutné je při aplikaci šedého polystyrenu použít. Aby si polystyren uchoval své unikátní termoizolační vlastnosti a rozměrovou stabilitu, je nutné jej během provádění zateplení chránit před povětrnostními vlivy a slunečním zářením. Tmavé desky se totiž slunci více zahřívají, a proto před ním musí být chráněny. Naše EPS výrobky takto chráníme již z výroby, kdy na obaly používáme mléčnou folii, ale i přesto je třeba převážet a skladovat desky takovým způsobem, aby na ně záření nepůsobilo. Totéž platí i během provádění zateplovacích prací. Při lepení desek na fasádu je nutné zavěsit před lešení zakrývací síť, aby nedocházelo k působení přímého slunečního záření na desky. Tato ochranná síť může být odstraněna až po nasazení základní (armovací) vrstvy. Při nedodržení tohoto postupu může dojít k deformacím desek a vzniku dilatačních mezer mezi deskami.

Styro zátky

Zátky se používají pro zakrytí talířových hmoždinek při zapouštěném kotvení do izolačních desek z polystyrenu v kontaktním zateplovacím systému ETICS. U mechanického kotvení kontaktních zateplovacích systémů totiž může v chladnějším období docházet k prokreslování talířových hmoždinek na fasádě zateplovacího systému. K tomu dochází díky odlišné tepelné vodivosti použitých materiálů při skladbě ETICS. Zátky tedy slouží pro zápustnou montáž talířových hmoždinek ETICS. Tímto systémovým řešením se minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému. Průměr zátek je 70 mm.

Podmínky akce

•    Min. odběr 50 m3
•    Platí pro styro EPS 70F, 100F, styrotherm plus 70, 100, styro SD, styro SD hobby, styro SD plus
•    Počet styro sítí a styro zátek zdarma bude odpovídat násobkům 50 m3 v zakázce a sítě budou dodány na místa   vykládky fasádního polystyrenu EPS

 

Ke stažení

 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.