Fasádní styro EPS + ochranná styro síť

leták opravený

17.05.2014

Vzhledem k velkému zájmu akci prodlužujeme do 31.7.2014!

Nenechte si ujít akční nabídku probíhající od 19.5. 2014 do 31.7. 2014. Pokud splníte podmínky (min. odběr 50 m3), můžete získat zdarma ochranou styro síť na lešení o rozměru  2,5m x 14m.

Ačkoli se mnohým může zdát její používání často zbytečné, je zcela nutné ji při aplikaci šedého polystyrenu použít. Aby si polystyren uchoval své unikátní termoizolační vlastnosti a rozměrovou stabilitu, je nutné jej během provádění zateplení chránit před povětrnostními vlivy a slunečním zářením. Tmavé desky se totiž slunci více zahřívají, a proto před ním musí být chráněny.
Naše EPS výrobky takto chráníme již z výroby, kdy na obaly používáme mléčnou folii, ale i přesto je třeba převážet a skladovat desky takovým způsobem, aby na ně záření nepůsobilo. Totéž platí i během provádění zateplovacích prací. Při lepení desek na fasádu je nutné zavěsit před lešení zakrývací síť, aby nedocházelo k působení přímého slunečního záření na desky. Tato ochranná síť může být odstraněna až po nasazení základní (armovací) vrstvy. Při nedodržení tohoto postupu může dojít k deformacím desek a vzniku dilatačních mezer mezi deskami.

Podmínky akce

•    Min. odběr 50 m3
•    Platí pro styro EPS 70F, 100F, styrotherm plus 70, 100, styro SD, styro SD hobby, styro SD plus
•    Počet styro sítí zdarma bude odpovídat násobkům 50 m3 v zakázce a sítě budou dodány na místa   vykládky fasádního polystyrenu EPS

 

Ke stažení

 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.