Podporujeme

 
 
29407

Styrogroup, a. s. pokračuje v podpoře sportu. Tentokrát jsme byli u Grand Prix Jeseníky

Sport a Styrogroup, a. s. jsou stále většími parťáky. Tentokrát člen naší skupiny Styroprofile, a.s. byla u Grand Prix Jeseníky

Naše společnost Styroprofile, a.s. tentokrát byla hrdým partnerem  Královské etapy Závodu Míru U23 Grand Prix Jeseníky.

V závěrečné třetí etapě náročného podniku si na rozpálené trati dlouhé 168 kilometrů se startem i cílem v Jeseníku vedl nejlépe francouzský jezdec Axel Laurance. Celkové vítězství v letošním ročníku si ale pohlídal italský reprezentant Filippo Zana. Nejlepším Čechem v závěrečné napínavé etapě byl na 11. místě Mathias Vacek. V celkovém hodnocení si český talent ale vysloužil šestou příčku.

„Hlavně první polovina etapy byla hodně nervózní a bylo to dost tvrdé. Stále někdo odjížděl, ale Italové to kontrolovali. Na druhé vrchařské prémii ujela skupina, kde jsme zastoupení neměli, a museli si sjet sami. S tím, jak jsem při své premiéře v kategorii U23 dopadl, jsem nadmíru spokojen,“ cituje českého cyklistu web zavodmiruu23.cz.

Společnost Styroprofile, a. s. tak těší, že může podporovat české sportovní naděje, které umějí konkurovat i světové špičce. „Jménem vedení města Bruntálu bych Vám chtěla moc poděkovat za finanční podporu na zajištění Královské etapy Závodu Míru U23 Grand Prix Jeseníky,“ reagovala na naši finanční pomoc Lucie Šlepecká z kanceláře starosty.

Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky 2021 | Závody | Jesenická cyklistická (zavodmiruu23.cz)

 


 
 
 
2021-01-09-172356-dc5-3957

Styrogroup, a.s. podporuje volejbalový tým AERO Odolena voda

Společnost Styrogroup, a.s. je hrdým hlavním partnerem volejbalového týmu AERO Odolena Voda.

Aktuálně osmý tým extraligové tabulky vstoupí do nové sezóny 2021/2022 proti týmu ČEZ Karlovarsko a to 28. září na domácí půdě. Výhodu domácího bude mít tým pod vedením hlavního trenéra Martina Kopa také 2. 10. kdy nastoupí proti soupeři z Příbrami. O týden později pojede A tým zkusit sebrat body do Ústí nad Labem.

Kvůli loňské sezóně zasažené pandemií koronaviru se rozhodlo vedení klubu kompenzovat nevyužité permanentky na uplynulý ročník. Mohou tak využít 50% slevu na nákupu permanentních vstupenek na sezónu 2021/2022. Kdo nabídky nevyužije a koupí si permanentku v plné výši, stane se tak faktickým podporovatelem klubu.

Do nové sezóny vstoupí tým AERO Odolena Voda s novými posilami. Tou nejvýraznější je 202 cm vysoký smečař Leonid Shchadilov z Ruska. Bývalý juniorský mistr světa působil až doposud na Sibiři. AERO Odolena voda si podle svých slov vybral kvůli jeho silným cílům. V Česku 29letý Shchadilov nikdy nebyl, žít tu bude sám, přítelkyně má práci v Moskvě.

Další výraznou posilou týmu je pak izraelský smečař Shalev Saada. Kromě národního týmu v Izraeli působil také v USA, Polsku, Nizozemsku. Je mu 29 let a měří 197 centimetrů. 

AERO Odolena Voda - úvodní stránka (volejbalov.cz)


 
 
 
na kole detem

Na Kole dětem: Rekordní ročník ve zvláštním roce

Letošní, v pořadí už 12. ročník veřejné cyklotour Na kole dětem byl v mnoha ohledech výjimečný. Nejen, že se konal v době, kdy stále platila protiepidemická opatření, ale i trasa byla stejná jako v roce 2020. Peloton ujel od 2. do 12. června mezi Hlučínem a Lanškrounem neuvěřitelných 1284 kilometrů. Hlavně se ale do zapečetěných kasiček vybrala rekordní částka. 178 925,- Kč a 30€ k tomu. A další peníze mohou přibývat na účet veřejné sbírky 107-484410267/0100.  

Tak jako každý rok, poputuje výtěžek na rekondiční pobyty dětí, které prodělaly léčbu onkologického onemocnění. Těžké osudy se jim a jejich rodinám snaží alespoň trochu ulehčit právě každoroční akce Na kole dětem, jejímž hrdým hlavním partnerem jsou společnosti Styrotrade a Styroprofile.

Na kolo tak usedá také vedení společností, které doplňují i osobnosti z řad sportovců, či lékařů. V pelotonu se tak objevují například uznávaný chirurg Pavel Pafko, kardiochirurg Jan Pirk, mistryně světa v krasojízdě, cyklistka Martina Štěpánková, nebo poslanec a lékař Rostislav Vyzula, nebo šestinásobný vítěz automobilových závodů Rallye Dakar  Karel Loprais a další osobnosti nejen cyklistického světa.  Letošník podnik patřil k rekordnímu také co do počtu účastníků. V jednu chvíli vedle sebe podle pořadatelů šlapalo 250 účastníků, kteří tak pomáhali dobré věci.

Pořadatelé děkují všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a především průběhu celé letošní tour. A to nejen zástupcům různých organizací, nebo učitelům a učitelkám, které se s dětmi třeba jen část etapy zapojili do jízdy. Velké dík ale patří především těm, kteří přispěli nemalou částkou.

Už 26. 6. se mohou zájemci z řad veřejnosti připojit k další dílčí trase projektu Na kole dětem. Tentokrát se vyráží z Votic a konec po 68 kilometrech Toulavou je opět ve Voticích. Akci zaštiťuje Jakub Kachlík, jehož syn v pěti letech onemocněl leukémií a nyní se zotavuje po transplantaci kostní dřeně.

Na kole dětem (nakoledetem.cz)


 
 
 
 
Styrogroup, partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.