Spodní stavba a sokl

styro perimetr baleni transparent

 

Izolační desky EPS pro sokl a spodní stavbu jsou speciálním typem desek určených pro přímý kontakt s vlhkostí a nestálostí terénu. Vzhledem k této skutečnosti, musejí mít tyto desky minimální nasákavost a vysokou pevnost v talku.  Pro jejich výrobu je používána speciální technologie, při níž jsou desky napěňovány přímo do speciálních forem. To zajišťuje deskám některé mimořádné vlastnosti, což je právě minimální nasákavost, vysoká pevnost v tlaku a mrazuvdornost.

 

Styro perimetr

Tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu vypěňované ve speciálních formách s drenážním povrchem, s minimální nasákavostí a odolné vůči průrazu, určené k izolaci konstrukcí v přímém styku s vlhkostí (např. základů a spodních soklů). Desky jsou opatřeny polodrážkou.

Styro SD

Tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu  vypěňované ve speciálních formách s oboustranou perforací povrchu, s nízkou nasákavostí a vysoce odolné vůči průrazu, určené k izolaci stěn se zvýšeným namáháním vlhkostí (zejména soklů, balkonů apod).  Plošná perforace desek zajišťuje vysokou přilnavost lepidel a tmelů.

 


 
 
 
 
 
Styrogroup, partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.