Životní prostředí

Expandovaný Polystyren (EPS) se svými jedinečnými izolačními vlastnostmi je široce používán jako izolační materiál a proto patří k nejdůležitějším přispěvatelům ke snižování emisí CO2.

Styrotrade, a.s. je rodinný český nezávislý výrobce EPS. S myšlenkou na ekologii se neustále snažíme zlepšovat naše výrobky, ať už je to výroba tvarovek z EPS pro účely izolace spodních staveb, kde nové formovací stroje a cykly jejich výroby přispívají ke snížení spotřeby energie, nebo při výrobě EPS pro stavební konstrukce, kde vlastnosti hotových výrobků hrají významnou roli při snižování spotřeby energie rodinných domů a komerčních budov.

Společnost Styrotrade, a.s. je odhodlána chránit životní prostředí a vytvářet lepší budoucnost pro příští generace. Naše systémy řízení kvality zajišťují, že do přírody nepronikají žádné nebezpečné látky a naše technologické oddělení neustále usiluje o nové inovace produktů, které snižují dopad na životní prostředí.

Naše výrobky zn. Styro EPS pro stavební účely překračují standardy ve vztahu k izolačním hodnotám a pomáhají snížit náklady na vytápění / chlazení pro individuální bydlení, stejně tak i v obchodních komplexech a tím nepřímo přispívají ke snížení emisí CO2 v ovzduší.

Věříme, že neustálým zvyšováním kvality našich výrobků zlepšujeme a udržujeme kvalitu životního prostředí. Toho nelze dosáhnout jinak, než stálými inovacemi výrobních linek, výrobních postupů a inovacemi produktů se zaměřením na udržitelnost a garanci kvality. Jako jediný výrobce na trhu v ČR se můžeme pyšnit certifikací 50let garance užitných vlastností u výrobků Styro EPS 100 a 150.

 
 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.