O společnosti

Styrotrade, a.s. Čakovičky

 Styrotrade, a.s. je největším výrobcem polystyrenu EPS v České republice. Spolu se společností Styroprofile, a.s., která je  výrobcem  stavebních profilů a příslušenství v rámci celé Evropské unie, jsme významným dodavatelem komponentů pro zateplovací systémy  - ETICS. Vzhledem k dlouhodobě stoupající poptávce po kvalitních výrobcích Styrotrade, a.s., původně produkovaných pouze ve výrobním závodu v Čakovičkách na severním okraji Prahy, se společnost rozhodla expandovat prostřednictvím otevření nového výrobního závodu v Rýmařově na Moravě, který zahájil provoz v roce 2007. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě rozsáhlé škály výrobků z pěnového polystyrenu. 

Výrobní program zahrnuje široké spektrum materiálů pro zateplení budov - tepelně izolační desky EPS, perimetrické a soklové desky s minimální nasákavostí, izolační desky s útlumem kročejového hluku, tepelně izolační desky pro teplovodní podlahové vytápění a také výrobky pro renovaci a dekoraci interiérů. Zajímavou součástí programu je i speciální zakázková výroba fasádních profilů, rekvizit, dekoračních lišt a sloupů, včetně rozsáhlých filmových a divadelních kulis.

Kvalita nabízených výrobků je pro společnost na prvním místě. Všechny výrobky splňují požadavky odpovídající technické specifikaci zemí EU a procházejí přísnou vnitropodnikovou kontrolou s vlastní zkušební laboratoří. Společnost si je vědoma, že kvalita široké škály nabízených výrobků se odvíjí od správnosti aplikace našimi zákazníky. Z tohoto důvodu je kladen vysoký důraz na poradenskou činnost.

Prostřednictvím cíleného investování do modernizace výrobních technologií a výrobních postupů ekologicky šetrných k přírodním zdrojům, se společnosti daří být lídrem v oblasti inovací stavebních detailů a samotné kvality nabízených produktů. Styrotrade, a.s. důsledně dodržuje veškeré technické, ekologické a hygienické normy platné pro Evropskou unii. Při výrobě upřednostňuje takové technologické a ekologické aspekty, které vykazují minimální nároky na množství spotřebované energie, jsou bezodpadové a nemají negativní vliv na životní prostředí.

Devizou Styrotrade, a.s.  je kvalita, flexibilita a vynikající servis, vycházející maximálně vstříc požadavkům zákazníků.


 
 
 
 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.