29407

06.07.2021

Styrogroup, a. s. pokračuje v podpoře sportu. Tentokrát člen naší skupiny Styroprofile, a.s. byla u Grand Prix Jeseníky

Sport a Styrogroup, a. s. jsou stále většími parťáky.

Naše společnost Styroprofile, a.s. tentokrát byla hrdým partnerem  Královské etapy Závodu Míru U23 Grand Prix Jeseníky.

V závěrečné třetí etapě náročného podniku si na rozpálené trati dlouhé 168 kilometrů se startem i cílem v Jeseníku vedl nejlépe francouzský jezdec Axel Laurance. Celkové vítězství v letošním ročníku si ale pohlídal italský reprezentant Filippo Zana. Nejlepším Čechem v závěrečné napínavé etapě byl na 11. místě Mathias Vacek. V celkovém hodnocení si český talent ale vysloužil šestou příčku.

„Hlavně první polovina etapy byla hodně nervózní a bylo to dost tvrdé. Stále někdo odjížděl, ale Italové to kontrolovali. Na druhé vrchařské prémii ujela skupina, kde jsme zastoupení neměli, a museli si sjet sami. S tím, jak jsem při své premiéře v kategorii U23 dopadl, jsem nadmíru spokojen,“ cituje českého cyklistu web zavodmiruu23.cz.

Společnost Styroprofile, a. s. tak těší, že může podporovat české sportovní naděje, které umějí konkurovat i světové špičce. „Jménem vedení města Bruntálu bych Vám chtěla moc poděkovat za finanční podporu na zajištění Královské etapy Závodu Míru U23 Grand Prix Jeseníky,“ reagovala na naši finanční pomoc Lucie Šlepecká z kanceláře starosty.