Správné zateplení a ochrana soklové části budov

lambdaa

24.07.2014

 

Pro správné zateplení spodní části fasády budov nabízíme 3 modifikace soklových desek. Pro zateplení spodní stavby jsou důležité zejména hodnoty tepelně izolačních vlastností použitého materiálu, to je  součinitel tepelné vodivosti λ - lambda a velmi nízká nasákavost. Čím je jejich hodnota nižší, tím lepších tepelně izolačních vlastností polystyrenové desky dosahují.

 

Použití styro SD:
• soklové části obvodových stěn domů
• tepelné izolace průmyslových podlah s vysokým zatížením
• tepelné izolace bazénů
• tepelné izolace v obrácených skladbách plochých střech a teras

styro SD hobby

Tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu  vypěňované ve speciálních formách s oboustranou perforací povrchu, s nízkou nasákavostí a vysoce odolné vůči průrazu, určené k izolaci stěn se zvýšeným namáháním vlhkostí (zejména soklů, balkonů apod).  Plošná perforace desek zajišťuje vysokou přilnavost lepidel a tmelů. Jejich velkou výhodou je vysoká kvalita za rozumnou cenu.

• λᴅ 0,035 W/m.K

styro SD

Styro SD je vhodná jako tepelně izolační vrstvy soklové části obvodových stěn domů, dále jako tepelné izolace průmyslových podlah s vysokým zatížením, tepelné izolace bazénů a tepelné izolace v obrácených skladbách plochých střech a teras. Jejich velkou výhodou je vysoká kvalita a odolnost vůči průrazu.

• λᴅ 0,034 W/m.K

styro SD plus

Styro SD plus je novinkou v našem sortimentu - jsou to tepelně izolační desky z grafitového (šedého EPS) pěnového polystyrenu. Desky jsou vypěňované ve speciálních formách s oboustrannou perforací povrchu (zajišťije vysokou přilnavost lepidel a tmelů), s nízkou nasákavostí a vysoce odolné vůči průrazu. Určené jsou k izolaci stěn se zvýšeným namáháním vlhkostí (zejména soklů, balkonů apod) a zejména se Styrotherm plus (grafitový EPS) tvoří ucelený kabát na zateplení konstrukcí s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi.

• λᴅ 0,03 W/m.K

http://styrotrade.cz/cs/produkty/spodni-stavby/izolace-nad-urovni-terenu-soklove-desky/

 

 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.