Kalkulačka Nové zelené úsporám 2013

Nova zelena usporam logo

14.10.2013

Zaujal Vás dotační program Nová zelená úsporám 2013? Pokud ano, jistě Vás bude zajímat, zda splňujete podmínky k získání dotace a také její případná výše.

K orientačnímu posouzení splnění podmínek Programu Nová zelená úsporám 2013 a předběžnému stanovení maximální výše podpory si na této stránce můžete stáhnout speciální kalkulačku.

Pro orientační určení maximální výše podpory pak postačí do kalkulačky zadat základní parametry vašeho domu a požadovaný rozsah a kvalitu opatření, která chcete realizovat.

Ke správné funkci kalkulačky je potřeba mít nainstalovaný program Microsoft Excel.

Upozorňujeme, že kalkulačka slouží pouze k hrubému posouzení energetické náročnosti vašeho rodinného domu, opatření ke snížení jeho energetické náročnosti a odhadu maximální možné výše podpory. Výsledné hodnoty získané z kalkulačky jsou pouze orientační a v žádném případě nenahrazují odborný posudek zpracovaný projektantem a energetickým specialistou. Skutečný rozsah a kvalita nutných opatření pro získání podpory ve zvolené podoblasti podpory se může lišit oproti rozsahu a kvalitě uvedené v kalkulačce. Návod k použití kalkulačky najdete v níže uvedeném odkazu.

http://www.nzu2013.cz/zadatele-o-dotaci/rodinne-domy/navod-k-pouziti-kalkulacky/

 

 

 

Ke stažení

 
 
Partnerství více více
Copyright © 2023 Styrotrade, a.s. © redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.